Kroužek mladých Hasičů

Schůzky kroužku mladých hasičů jsou každý PÁTEK

MLADŠÍ: 16:00 - 18:00

STARŠÍ: 17:00 - 19:00

přihlášku si stáhnete zde

V současné době navštěvuje kroužek mladých hasičů 26 dětí rozdělených do tří podskupin.

Nejmenší děti, tzv. přípravka se zatím neúčastní závodů, ale věnují se například přípravě různých vystoupení a samozřejmě hrám.

Další dvě skupiny, závodící děti, jsou rozděleny na mladší a starší žáky a pravidelně vyjíždí na různé hasičské soutěže.

V rámci aktivit nejen s dětmi, ale také s ostatními členy SDH Vratimov a hlavně s výjezdovou jednotkou funguje dále 6 dorostenců. Dorostenci kromě školících aktivit absolvují různé exkurze a akce, jako například exkurze hasičské stanice v Porubě spojená s lezeckým výcvikem na umělé stěně.

Pro všechny zmiňované skupiny jsou pravidelně pořádány mimosoutěžní akce, jako například stavění iglů, noci v hasičárně, dětské dny, setkání dětí a rodičů a jiné.

Vedoucí kroužku mladých hasičů:

Kateřina Neuwirthová tel: 604 44 55 74

e-mail: neuwirthovakatka@gmail.com