CAS 32 Tatra 148

Naše CAS-32 na podvozku Tatra 148 se až na drobné úpravy neliší od standardního typu, který je ve výbavě mnoha sborů v celé ČR.

Vůz byl získán jako starší převodem od jiného sboru v roce 1983 a od té doby prošel mnoha opravami. Tou největší v roce 2000, kdy byla provedena kompletní oprava jak podvozku a karoserie, tak i nástavby. Byly upraveny boční panely, kde byly odstraněny boční navijáky s hadicí C52 a vytvořeny uzavřené skříně, a v kabině bylo odstraněno opěradlo sedadla posádky a nahrazeno nosnou konstrukcí pro tři VDP Saturn. Na nástavbu byly osazeny elektrické ukazatele stavu vody v nádrži vlastní konstrukce. Plocha na nádrži a úložný prostor ze zadní strany jsou prakticky beze změn.

Po rekonstrukci sloužila v jednotce SDH Vratimov a v roce 2014 byla nahrazena novějším modelem Tatry a to CAS 32 T815.

           

    před rekonstrukci 

   

Po poslední rekonstrukci

po rekonstrukci

Na začátek stránky


Na výběr techniky